बिहीबार, असोज २ २०७६ | Thu, September 19, 2019
नेपालको समय: १२:३४ | UK Time: 07:49

एनआरएनए युके अध्यक्षमा पुनम र शेरबीच टक्कर, दुबै प्यानलसहित उत्रिए

विनेपाली
२०७६ भदौ १ गते १७:५०
लन्डन । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) युकेको आसन्न निर्वाचनका लागि अध्यक्षमा पुनम गुरुङ र शेरबहादुर सुनारबीच टक्कर हुने निश्चित भएको छ । आइतबार अल्डरसटस्थित एम्पायर हलमा भएको उम्मेदवारी दर्तामा गुरुङ र सुनारले अध्यक्षका लागि उम्मेदवारी दिएका हुन् ।
बिहान १० देखि दिउसो १ बजेसम्म भएको उम्मेदवारी दर्ता कार्यक्रममा राष्ट्रिय समन्वय समिति र राज्य समन्वय परिषद गरि कुल ७४ पदमा ११७ जनाले उम्मेदवारी दिएका निर्वाचन समितिका सदस्य सचिव नरेश खपांगीमगरले जनाए ।
प्रमुख निर्वाचन आयुक्त मेजर रि डमर घलेका अनुसार, २ उपाध्यक्षका लागि ५ जनाको उम्मेदवारी परेको छ, जसमा धनबहादुर सार्की, कमल पौडेल, पशुपति पोखरेल, सुनिलबाबु खड्का र प्रेमबहादुर गाहामगर छन् ।
महासचिवका लागि फडिन्द्र भट्टराई र कमानसिंह कर्मा पहाडी शेर्पाको उम्मेदवारी परेको छ । महिला उपाध्यक्षमा रोजिनाप्रधान राई र बिमला लिम्बुले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् ।
सचिवमा दुई पदका लागि ५ जनाले उम्मेदवारी दिएका छन् जसमा भाग्यनारायण राय, जीतबहादुर रानाभाट, कोशलेश्वर ढकाल (कृष्ण), भोलाविक्रम राई र विष्णु खरेल छन् ।
७ आइसीसी सदस्यका लागि रमेश शर्मा बास्तोला, अर्कराज तिम्सिना, दयानिधि सापकोटा, अर्जुनकुमार कटुवाल, राजन खकुरेल, सुरोज मास्के, ललितकुमार न्यौपाने, मनिष खड्का, कृष्णप्रसाद तिवारी, होमनाथ पौडेल, सालिक सापकोटा, सुशिला राई, योगकुमार फगामी र लिलादेवी गुरुङको उम्मेदवारी परेको छ ।
प्रकाशित उम्मेदवारको नामावालीमाथि कुनै दाबी विरोध भए एकघण्टा सम्म निर्वाचन समिति समक्ष जानकारी गराउन अनुरोध गरिएको निर्वाचन समितिका प्रवक्ता शिवजी श्रेष्ठले जानकारी दिए । तस्बिर- शिव भण्डारी  
कसले कुन पदमा उम्मेदवारी दिए नामावली तल हेर्नुहोस्-

गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) युकेको निर्वाचन कार्यक्रमअनुसार आज सम्पन्न उम्मेदवारी दर्ता कार्यक्रममा निम्न पदहरुमा निम्न बमोजिमका व्यक्तिहरुको उम्मेदवारी परेकोले उम्मेदवारको पहिलो नामावली यसप्रकार प्रकाशन गरिएको जानकारी गराउँदछु । प्रकाशित उम्मेदवारको नामावालीमाथि कुनै दाबी विरोध भए ५.३० सम्म निर्वाचन समिति समक्ष जानकारी गराउनुहुन अनुरोध गरिन्छ ।

१. राष्ट्रिय समन्वय समिति
पद/ निर्वाचित हुने संख्या/ उम्मेदवारको नाम/  कैफियत
अध्यक्ष-१ 
पुनम गुरुङ
शेरबहादुर सुनार
उपाध्यक्ष-२ 
धनबहादुर सार्की
कमल पौडेल
पशुपति पोखरेल
सुनिलबाबु खड्का
प्रेमबहादुर गाहामगर
उपाध्यक्ष (महिला)- १
रोजिनाप्रधान राई
बिमला लिम्बु
उपाध्यक्ष (स्कटल्याण्ड)- १ 
मोहनकुमार कार्की
यघमूर्ति ढकाल
उपाध्यक्ष (वेल्स)- १ 
रामचन्द्र पोखरेल
उपाध्यक्ष (उत्तरी आयरल्याण्ड)- १ 
नारायणदत्त कंडेल
महासचिव १ 
फडिन्द्र भट्टराई
कमानसिंह कर्मा पहाडी शेर्पा
सचिव-२ 
भाग्यनारायण राय
जीतबहादुर रानाभाट
कोशलेश्वर ढकाल (कृष्ण)
भोलाविक्रम राई
विष्णु खरेल
सचिव (महिला)- १
लिला हाङमा सेलिङ मावो
रन्जिता मल्ल
कोषाध्यक्ष- १ 
तिलकराम भट्टराई
तेजेन्द्र रोकामगर
सह-कोषाध्यक्ष- १ 
विष्णु चालिसे
शकुन्तला गुरुङ
युवा संयोजक- १ 
हेमकुमार गुरुङ
तीर्थबहादुर मल्ल (अनिल)
नवीन गुरुङ
महिला संयोजक- १
क्षमता ढकाल
प्रसुना कंडेल
सदस्य-१२ 
याम आचार्य
जितेन्द्रकुमार चेम्जोङ
भरतमणि चोङबाङ लिम्बु
समिर खनाल
सरस्वती खत्री क्षेत्री
कृष्णप्रसाद खरेल
भिमलाल भट्टराई
गोमा पौडेल
नृपेश उप्रेती
सुनिलकुमार साह
हेमकुमार लिम्बु
प्रकाशराज कंडेल
ज्ञानेन्द्रबहादुर आलेमगर
तारामैया गुरुङ
शिवबहादुर राना
तीर्थबहादुर थापा
लालबहादुर गुरुङ
चन्द्रकला लिम्बु
कोपिला वनेम लिम्बु
अमृता गिरी
प्रभु न्यौपाने
२. इङ्ल्याण्ड राज्य समिति
पद/ निर्वाचित हुने संख्या/ उम्मेदवारको नाम/  कैफियत
अध्यक्ष- १ 
भीम सारु मगर
दीपक श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष- १ 
लालबहादुर गुरुङ
सशांक शर्मा
सचिव- १ 
नारायण पौडेल गाउंले
गोविन्द शर्मा खरेल
सह-सचिव- १
कृष्णप्रसाद बैद्य
कोषाध्यक्ष- १ 
ध्रुवहरि बाँस्कोटा
पूण्यप्रसाद रेग्मी
सह-कोषाध्यक्ष- १ 
चन्दन गुरुङ
कृष्णप्रसाद बगाले
सदस्य-४ 
सीताकुमारी पन्त
बालकृष्ण दाहाल
बन्दना केसी
मोहनलाल ओली
प्रकाश न्यौपाने
३. स्कटल्याण्ड राज्य समिति
पद/निर्वाचित हुने संख्या/ उम्मेदवारको नाम/  कैफियत
अध्यक्ष- १ 
छविलाल अर्याल
काशीराम भण्डारी
उपाध्यक्ष- १ 
श्रीकृष्ण भेटुवाल
मनिष खत्री
सचिव- १ 
कृष्णप्रसाद देवकोटा
दिवाकर पाण्डे
सह-सचिव- १ 
सजना गैरे भट्टराई
कोषाध्यक्ष-१ 
कमला श्रेष्ठ
शर्मिला भण्डारी
सह-कोषाध्यक्ष- १
भोजराज खरेल
सदस्य- ४ 
टिकाराम खरेल
शिवकान्त खराल
रामप्रसाद कंडेल
सुशिला गैरे
भूपालबहादुर कार्की
४. वेल्स राज्य समिति
पद/निर्वाचित हुने संख्या/ उम्मेदवारको नाम/  कैफियत
अध्यक्ष- १
कृष्णप्रसाद भण्डारी
उपाध्यक्ष- १
अमृत घले
सचिव- १
प्रकाश कंडेल
सह-सचिव- १
सन्जिव मैनाली
कोषाध्यक्ष- १
विभूषणमान श्रेष्ठ
सह-कोषाध्यक्ष- १
शोभा राना पोखरेल
सदस्य- ४ 
बलराम अधिकारी
खिमबहादुर क्षेत्री
जीवन केसी
रामेश्वर देवकोटा
५. उत्तरी आयरल्याण्ड राज्य समिति
पद/निर्वाचित हुने संख्या/उम्मेदवारको नाम/कैफियत
अध्यक्ष- १
नारायणबहादुर कुंवर
उपाध्यक्ष- १
बलबहादुर थापा
सचिव- १
छमबहादुर रेग्मी
सहसचिव- १
विष्णुबहादुर क्षेत्री
कोषाध्यक्ष- १
रामु खड्का
सह-कोषाध्यक्ष १

देवीलाल निउरे

सदस्य- ४

रामप्रसाद निउरे
अम्मरबहादुर खत्री
जयन्ती चुडाल
तुलसीराम पौडेल
५. अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय परिषद
पद/निर्वाचित हुने संख्या/ उम्मेदवारको नाम/  कैफियत
आइसीसी सदस्य- ७ 
रमेश शर्मा बास्तोला
अर्कराज तिम्सिना
दयानिधि सापकोटा
अर्जुनकुमार कटुवाल
राजन खकुरेल
सुरोज मास्के
ललितकुमार न्यौपाने
मनिष खड्का
कृष्णप्रसाद तिवारी
होमनाथ पौडेल
सालिक सापकोटा
सुशिला राई
योगकुमार फगामी
लिलादेवी गुरुङ
भवदीय
मे.रि. डमर घले
प्रमुख निर्वाचन आयुक्त
१८ अगष्ट २०१९

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित सामाग्री

फेसबुक